Ahmet Parıltı Çebi: Sergen Yalçın’ı dinledikten daha sonra gereken her neyse onu yaparız

Deniz

Member
Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Giresunspor karşısında alınan 4-0’lık hezimetin akabinde konuştu. Sergen Yalçın’la yarın görüşeceklerini belirten Çebi, “Dinledikten daha sonra gereken her neyse onu yaparız” dedi. Hakem idarelerine reaksiyon gösteren Çebi, “Bize yemin ettiniz, düzelteceğiz dediniz ancak düzeltemediniz. Ya beceremediniz ya niyetiniz berbat. Gerekeni yapın, yapamıyorsanız size vermiş olduğumuz müsamaha bu gece bitmiştir” tabirlerini kullandı.

Muhteşem Lig’de Giresunspor’a 4-0 mağlup olan Beşiktaş’ta lider Ahmet Işık Çebi, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

İşte Ahmet Işık Çebi’nin kelamları:

“Şampiyon Beşiktaş olacak”

Beğenilen olmayan bir gece geçiriyoruz. Aldığımız sonuç bizi ve camiayı son derece üzmüştür. Bu akşam buraya gelen taraftarımıza epeyce teşekkür ediyorum. Bize inandıkları ve inanmaya devam edecekleri için.

Geçen sene bu takımla, bu teknik takımla, bu idareyle nereden nereye geldiğimiz biliniyor. Bu yılın şampiyonu Beşiktaş olacaktır. Herkese garip gelebilir. Biz nereden düştüysek, oradan kalkarız.”

“Bitmeyen bir sıkıntı var”

Bu problemlerin hepsini çözmeye hazır olduğumuzu topluluğa söyleme gereksinimi duyuyorum.

Hakemlerle ilgili bitmek bilmeyen bir sıkıntı var ortada. Gerekli yerlerde, gerekli hallerde reaksiyonumuzu yerine getirdik. MHK liderinin değiştiğini biliyoruz. Sonuçta gördüm ki, MHK başkanınının değişmesi yetmemiş

TFF ve MHK’ye sesleniyorum”

Atamaları yapanlar birebir başta. TFF’ye buradan sesleniyorum, MHK’ye de. Bize yemin ettiniz, düzelteceğiz dediniz lakin düzeltemediniz. Ya beceremediniz ya niyetiniz makûs. Gerekeni yapın, yapamıyorsanız size vermiş olduğumuz müsamaha bu gece bitmiştir.

Sergen Yalçın açıklaması

Sergen Yalçın’ı dinledikten daha sonra gereken her neyse onu yaparız. Şayet haklı münasebetleri var ise, söyleyecek bir şeyimiz yok. Ayağa kalkıp yolumuza devam edecek bir anlayış nazaranbilirsem ben onunla yola devam etmeyi tercih ederim

TIKLAYIN – Sergen Yalçın: Tahlil bulamıyoruz, söylenecek fazla bir şey yok