Brahmāstra: 2. Bölüm – Geliştirme ve 3. Bölüm Yayın Penceresi, Yönetmen Ayan Mukherji tarafından onaylandı

uzman

Active member
Yönetmen Ayan Mukerji, yeni fantastik filmleri Brahmastra: Part 2 ve Brahmastra: Part 3’ün vizyon tarihlerini Salı günü açıkladı.

Ayan, Instagram’da “Sonraki Aşama” başlıklı uzun bir not paylaştı.

Notta şöyle yazıyor: “Merhaba
🙂
Brahmāstra üçlemesi, Astraverse ve benim hayatım hakkında bazı güncellemeler yapmanın zamanı geldi! Birinci Bölümdeki tüm sevgiyi ve geri bildirimleri aldıktan sonra… İkinci Bölüm ve Üçüncü Bölüm için vizyon oluşturmaya odaklandım – artık bunun Birinci Bölümden daha büyük ve daha iddialı olacağını biliyorum! Brahmāstra İki ve Üç’ün senaryosunu mükemmelleştirmek için biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu öğrendim! Ve… İki filmi birlikte çekeceğimize karar verdim… birlikte! Bu aynı zamanda birbirlerine daha yakın paylaşımlarda bulunmalarını sağlar! Bunu başarmak için bugün hepinizle paylaştığım bir yol haritam var!”

Brahmāstra: İkinci Bölüm – Dev, Aralık 2026’da, Üçüncü Bölüm ise ikinci bölümden tam bir yıl sonra, Aralık 2027’de sinemalarda olacak.

Ayan, Brahmāstra serisinin yanı sıra başka bir “özel film” yöneteceğini de duyurdu.

Wake Up Sid yönetmeni, Yash Raj Productions bayrağı altında Hrithik Roshan’ın aksiyon gerilim filmi War’ın ikinci bölümünü yönetecek.

“Paylaşacak bir haberim daha var… Evren geçenlerde bana çok özel bir fırsat verdi – çok özel bir film – adım atmam ve yönetmem için! Film nedir… Daha fazlası zamanı gelince
🙂
Bana meydan okuyacak ve beni çok heyecanlandıracak bir fırsat… Bana öğretecek, ilham verecek ve beni büyütecek bir fırsat! Ben de almaya karar verdim!! Elimden gelenin en iyisini yapabilmek ve benim için en önemli şeye, Hint sinemasına katkıda bulunabilmek için kendimi bu evrendeki tüm pozitif enerjilere açıyorum! Sevgi ve Işık, Ayan.”

Macera-fantezi serisinin all-star kadrosu hakkında daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı.

Ayan’ın yönettiği ve Karan Johar’ın yapımcılığını üstlendiği Brahmāstra: Part One – Shiva geçen yıl gösterime girdi. Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Amitabh Bachchan ve Mouni Roy’un oynadığı film bir hit ilan edildi.

Ayan, Wake Up Sid ve Yeh Jawani Hai Deewani gibi filmleriyle tanınır.

Akıllı telefon şirketleri, 2023’ün ilk çeyreğinde birçok ilgi çekici cihazı piyasaya sürdü. Bugün satın almak için 2023’te piyasaya sürülen en iyi telefonlardan bazıları nelerdir? Bunu Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital, Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music’te ve podcast’lerinizi aldığınız her yerde mevcuttur.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için Etik Beyanımıza bakın.

• yayın tarihi 9 Eylül 2022
  • Dil Hintçe
  • tür Macera, Fantezi, Süper Kahraman
  • Dökün
    Amitabh Bachchan, Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Dimple Kapadia, Akkineni Nagarjuna ve Mouni Roy

• müdür
    Ayan Mukerji

• Üretici firma
    Hiroo Johar, Karan Johar ve Apoorva Mehta

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı takip edin twitter, Facebook ve Google Haberler. En yeni gadget ve teknoloji Haberları için YouTube kanalımıza abone olun.

Ayan Mukerji’nin, Hrithik Roshan’ın oynadığı War 2’yi yöneteceği bildiriliyor.