Ekrem İmamoğlu, Tevfik Göksu’ya karşı tabanı gördü!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Muhalif gazeteci Doç. Dr. Hulki Cevizoğlu Ekrem İmamoğlu’nun televizyon izleyici kitlesinin günden güne azaldığını söylemiş oldu.

Cevizoğlu açıklamasında, İmamoğlu ile Göksu’nun reytingleri içindeki farkı örnek göstererek İmamoğlu’nun kan kaybettiğine vurgu yaptı.

İşte Cevizoğlu’nun o kelamları:

“Artık İmamoğlu diye biri yok” derken neyi kastettim. İmamoğlu’nun taraftarı kalmadı artık. Anketlere falan da gerek yok. Televizyon konuşmaları değerli bir ölçü. İmamoğlu geçen sene Halk TV’ye çıktığı vakit değerli bir gündü. ben o programa bakardım. Gerçekten dün çıktığı kanaldaki programı izledim. 10 Kasım’la ilgili bir daha pot kıran bir laf söylemiş oldu. Reytinge getireceğim mevzuyu. İmamoğlu öbür bir kanalda CNN’de de Ahmet Hakan’ın programında Tevfik Göksu var. Olağanda seçime giderken insanların yeni bir şey söyleyeceği düşünülen AKP’den farklı davranacağı düşünülen bir kişiyi izler ekranda. Dün akşam reytinglerde İmamoğlu yere çakıldı. Daha evvel de o denli oldu. İmamoğlu’nun televizyonlarda izleyici sayısı azalıyor.

SOSYAL MEYA’NIN DA GÜNDEMİNDE

Gazeteci Cengiz Alçayır da toplumsal medya hesabında benzeri paylaşımlarda bulundu.

Alçayır açıklamasında; “Tevfik Göksu, “reyting savaşlarında” Ekrem İmamoğlu’nu fazlaca epey geride bırakmış..!” sözlerini kullandı.

KAYNAK: HABER7