Kanal D Art Sokaklar tarihine geçecek veda! 16 yıllık kıssası resmen sona eriyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Türk televizyon tarihinin en uzun ömürlü projeleri içinde yer alan Art Sokaklar dizisinin başroldeki isminden hayranlarını kedere sokacak haber geldi. Nefes kesen sahneleriyle dizi tutkunlarına unutulmayacak dakikalar yaşatan Art Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Şevket Çoruh’un 16 yıllık kıssası sona eriyor.

Arka Sokaklar’da üstlendiği ‘Hüsnü Komiser’ karakteriyle popülaritesini artıran ve performansıyla da akıllara kazınan Şevket Çoruh projeye elveda diyecek. Sinan Yurdakul ve Ozan Yurdakul ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı ve Orhan Oğuz’un direktörlük koltuğunda oturduğu Art Sokaklar projesine Şevket Çoruh’un vedası ekran başındakileri hayretler içerisinde bıraktırdı.

Türker İnanoğlu’nun sahibi olduğu Erler Sinema imzasıyla yayın ömrünü kesintisiz devam ettiren Art Sokaklar dizisinin oyuncusu Şevket Çoruh, Twitter hesabı aracılığıyla veda iletisi yayınlandı. Çoruh, “16 dönem 632 kısım boyunca Art Sokaklar’da koştum, kaçtım, kovaladım. Mesut’la son dakikaya kadar ter döktüm. Bugün bu yolun sonundayım. Başta üretimcimiz Sayın Türker İnanoğlu’na, senelerca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve gerisindeki takımımıza, yayında ve üretimde emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler.’’ şeklinde sözlere yer verdi.