Miralem Pjanic: Dönem sonuna kadar buradayım

Deniz

Member
Beşiktaş’ın Barcelona’dan kiraladığı Miralem Pjanic, devre ortası ayrılacağı konusunda çıkan haberleri yalanlayarak, dönem sonuna kadar Beşiktaş’ta kalacağını deklare etti.

Spor Toto Üstün Lig’in 18’inci haftasında Göztepe’yi ağırlayacak Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Miralem Pjanic, idman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Pjanic, “Şu an grubum Beşiktaş ve burada kalma konusunda kuşkum yok. Şahane taraftarı bırakıp gitmeyi düşünmüyorum” dedi. Pjanic’in yaptığı açıklamalar şu biçimde:

“Hocamızla güzel bir irtibatımız var”

“Kendimi daha güzel hissediyorum, makûs bir sakatlıktan döndüm. Dönmem gerekenden daha süratli davranmak istedim. Olabilecek en güzel form düzeyimle dönüş yapmadım lakin vakit içinde daha düzgüne gidiyorum. Hocamızla uygun bir bağlantımız var, uygun bir atmosfer var.

“Bu şahane taraftarı bırakıp bir yere gitmeyi düşünmüyorum”

Makus bir müddetçten çıktık lakin öz inancımız güzele gitmeye başladı. Beşiktaş’ta tüm dönem kalma konusunda başımda bir kuşku yok. Grup arkadaşlarım ve bu olağanüstü taraftarı bırakıp bir yere gitmeyi düşünmüyorum. Şu anda tek düşünebileceğim kadrom, Beşiktaş. Burada olmaktan zevk alıyorum. Buraya gelmedilk evvel Türk taraftarların coşkusu hakkında fazlaca şey duymuştum. Burada olmak epeyce özel. Burada özel bir şey var, bunu hissediyorsunuz. Buraya muvaffakiyet getirmek için geldim, başarılı olmak için geldim.

“Sergen hocamız, epey hürmet duyduğumuz biri”

“6 numarada kendimi daha âlâ hissettiğimi söyleyebilirim”

Hocamız, beni düzgün tanıyor. Benim nerede en yeterli performans vereceğimi o da biliyor. Bu durumda oynarken tertip manasında daha fazla sorumluluk aldığım bir yapı oluyor. 6 numarada kendimi daha düzgün hissettiğimi söyleyebilirim. Taktiksel olarak daha az organize olduğunu söyleyebilirim Üstün Lig ’de. Trabzonspor , en organize manzara veren grup. Kusursuz bir manzara vermiyorlar tahminen lakin organizeler, bu yüzden de başkanlar.”