Realme Narzo N55’in 64 MP AI kameraya sahip olduğu onaylandı; Mini Kapsül teaser ipuçları

uzman

Active member
Realme Narzo N55, 12 Nisan’da Hindistan’da piyasaya sürülecek ve yaklaşmakta olan telefon hakkında şimdiden çok şey biliniyor. Realme, en yeni akıllı telefonu için bazı önemli özellikleri alay etti ve onayladı. Narzo N55’in 33W Supervooc hızlı şarjı desteklediği onaylandı. Son zamanlarda telefonun tanıtım görsellerinde çift arka kamera kurulumu görülüyordu. Şimdi, Shenzhen üreticisinden yeni bir tanıtım Habersu nihayet ayrıntılı kamera özellikleri sağladı.

Realme’den bir tweet’e göre, yaklaşan akıllı telefon 64 megapiksel AI kameraya sahip olacak. Ek olarak, Cuma günü yayınlanan bir tanıtım Habersu da bazı ilginç ayrıntılara işaret etti. Tanıtım Habersunda Realme Narzo N55, ön kamerası için ortalanmış bir delik tasarımıyla görülüyor. Dikkatli izleyiciler Haberda Apple’ın Dynamic Island’ından ilham alan Mini Capsule özelliğini de görebilirler.

Pazartesi günü zengin tweet attı Realme Narzo N55’in çift arka kamera kurulumunun bir parçası olarak 64MP AI kameraya sahip olacağını doğruladı. İkinci kamera ve ön kameranın detayları henüz doğrulanmadı. Ancak artık telefonun delikli bir ön kamera tasarımına sahip olacağını biliyoruz. Cuma günü Realme tweet attı Narzo N55 için telefonun 33W hızlı şarj özelliğini gösteren bir tanıtım Habersu. Ancak Haberda telefon, ekranın üst orta kısmında delikli bir ön kamera tasarımıyla görülüyor. Videonun bir noktasında telefon, iPhone 14 Pro modellerinin Dynamic Island özelliğinden ilham alan Mini Capsule özelliğini de hızlıca gösteriyor. Realme’nin Habersunda kısaca da olsa animasyonlu bir mini kapsül görülebiliyor.

Bu, bir Realme telefonun Mini Kapsülü ilk kez sunuşu değil. Geçen ay şirket, Mini Kapsül ile Hindistan’da bütçe akıllı telefonu Realme C55’i piyasaya sürdü. Realme C55, Apple’ın Dynamic Island’ına benzeyen, hap şeklindeki dinamik bildirim alanına sahip ilk Android telefon. Ancak Realme’nin Mini Kapsülü, Apple’ın Dinamik Adası’ndan çok farklı çalışıyor.

Belirtildiği gibi Realme Narzo N55, 12 Nisan’da piyasaya sürülecek ve 33W hızlı şarj özelliğine sahip olacak. Aynı durum telefonun Amazon tanıtım sayfasında da doğrulandı. Realme, telefonun 29 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj olabileceğini iddia ediyor.

Ayrıca telefonun 7,8 mm ile fiyat segmentinin en incesi olduğu söyleniyor. Promosyon görselleri, yaklaşmakta olan akıllı telefon için Prime Blue renk grubunu gösteriyor.

Realme, Mini Kapsülün Realme C55’in tanımlayıcı özelliği olmasını istemeyebilir, ancak sonunda telefonun en çok konuşulan donanım özelliklerinden biri olacak mı? Bunu Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital, Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music’te ve podcast’lerinizi aldığınız her yerde mevcuttur.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için Etik Beyanımıza bakın.