Yunus Akgün’den Galatasaray açıklaması

Deniz

Member
Adana Demirspor’da forma giyen Yunus Akgün, Trabzonspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Akgün, “Galatasaray’a döneceğim kontratım 2024’e kadar orada devam ediyor. Lakin şu anda onu epeyce düşünmüyorum” dedi.

Spor Toto Muhteşem Lig’de 52 puanla 5. sırada bulunan Adana Demirspor, cumartesi günü saat 20.30’da konutunda karşılaşacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

İdman öncesi gazetecilere konuşan mavi-lacivertlilerin en formda isimlerinden Yunus Akgün ise Kasımpaşa maçındaki berbat futbolu unutturmak için Trabzonspor maçına düzgün hazırlandıklarını belirtti.

Dönem sonu Galatasaray’a döneceğini belirten Akgün, “Galatasaray’a döneceğim kontratım 2024’e kadar orada devam ediyor. Lakin şu anda onu hayli düşünmüyorum. Zira şu anda tek amacımız Adana Demirspor’u Avrupa’ya götürmek.

Dönem bitince oturup konuşacağız. Her ekibin oyun sistemi farklı. Ben bu oyun sistemiyle Adana Demirspor’a tam uydum. Galatasaray’a gittiğimde oradaki hoca nasıl oynatacak, nasıl uyacağım goreceğiz. Trabzonspor maçını taraftarımızın takviyesiyle kazanmak için alanda olacağız

” halinde konuştu.