1,28 inç ekrana sahip Fire-Boltt Quantum akıllı saat, Bluetooth araması Hindistan’da kullanıma sunuldu: ayrıntılar

uzman

Active member
Fire-Boltt, akıllı saat serisini en son Quantum Smartwatch ile genişletti. Akıllı saat Pazartesi günü Hindistan’da piyasaya sürüldü ve 240 x 240 piksel ve daha fazla çözünürlüğe sahip bir HD ekrana sahip. Şirketin en yeni akıllı saati 1,28 inç ekrana sahip ve Bluetooth aramalarını destekliyor. Fire-Boltt Quantum ayrıca, kalp atış hızı monitörleri ve kan oksijen sensörleri dahil olmak üzere çoklu sağlık monitörlerinin yanı sıra çoklu spor modlarına sahiptir. Suya ve toza dayanıklılık ve korozyon önleme özellikleri için IP67 derecesine sahiptir.

Hindistan’da Fire-Boltt Quantum akıllı saat fiyatı

Fire-Boltt Quantum Smartwatch, Rs fiyatıyla piyasaya sürüldü. 2.999 ve resmi Fire Boltt web sitesinde ve ayrıca Amazon Hindistan’da mevcuttur. Siyah, Yeşil, Mavi ve Siyah ve Kırmızı olmak üzere dört farklı renk seçeneği mevcuttur.

Fire-Boltt Quantum Akıllı Saat Teknik Özellikleri

Fire-Boltt’un yeni Quantum Akıllı Saati, 1,28 inç (240 x 240 piksel) HD dairesel ekrana sahiptir. Akıllı saat, kullanıcıların doğrudan saatten arama yapmasına ve arama almasına, aranan numaraları görüntülemesine ve favori kişilerini kaydetmesine olanak tanıyan Bluetooth arama özelliğine sahiptir. Akıllı saat ayrıca Google Asistan ve Siri gibi AI ses yardımcılarını da destekler. Bluetooth V 5.1’i destekler ve Android 5.0 ve iOS 9.0 veya üstünü çalıştıran akıllı telefonlarla uyumludur. Ayrıca, kullanıcılar ekrana bakmak için bileklerini kaldırdığında ekranı açan hareket kontrollerini de destekler.

Ayrıca akıllı saat, SpO2 izleme, dinamik kalp atış hızı izleme, kadın sağlığı izleyici ve uyku izleme gibi birden fazla sağlık izleme sensörüne sahiptir. Ayrıca birden çok spor modu ve 50’den fazla saat yüzü sunar. Fire-Boltt Quantum ayrıca toza ve suya dayanıklılık için IP67 derecesine sahiptir.

Akıllı saat, yedi güne kadar normal kullanım ve Bluetooth araması etkinken iki güne kadar kullanım sunduğu söylenen 350mAh’lik bir bataryaya sahiptir. Tamamen şarj olmasının yaklaşık iki saat sürdüğü söyleniyor. Diğer saat özellikleri arasında 128MB dahili bellek, HR sensörü, ivmeölçer, müzik kontrolü, uzaktan kamera kontrolü, alarm, zamanlayıcı, kronometre ve hava tahmini sayılabilir.

Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için Etik Beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı takip edin twitter, Facebook ve Google Haberler. En yeni gadget ve teknoloji Haberları için YouTube kanalımıza abone olun.

BCCI, Premier Lig Kadın Takımlarının Kripto Reklamları Göstermesini Yasakladı

Günün seçilmiş Habersu

OnePlus 11 İncelemesi: OnePlus köklerine geri dönüyor