1500 iş sahibi krizi reddediyor

Selinx1

New member
Pandemi periyodunda de bir ortaya gelmeye devam ederek, “Krizi reddediyorum” sloganıyla çalışmalarına daha da sürat kazandıran 1500 iş sahibi, “yardım edersem yardım görürüm” ideolojisiyle, her kuvvetliğe karşın işlerini büyütmeye ve muvaffakiyet öyküleri yazmaya devam ediyorlar.

BNI çatısı altında bir ortaya gelen binlerce iş sahibi, “Zor vakit içinderdan en az hasarla çıkabilmek için birbirimize dayanak olmalıyız” yaklaşımıyla, online toplantılarda buluşuyor. Pandeminin en ağır ve güçlü vakit içinderında dahi kuvvetli bir bağlantı, yapılandırılmış bir toplantı gündemi, vakit idaresi konusundaki eşsiz yaklaşımları ile binlerce iş sahibine iş imkanları yaratan BNI Tertibi, biroldukca iş sahibine ilham kaynağı olabilecek meblağda, yaklaşık 300 milyon TL’lik yarattıkları iş hacmi niçiniyle de ümitsizlikleri ortadan kaldırıyor.

Dünyanın en başarılı iş yönlendirme platformu olan BNI, “Bizleri üyelerimizin başarısı kadar keyifli eden bir şey yok” telaffuzunu benimseyerek, her hafta Türkiye’de yaklaşık iki bin iş insanını bir ortaya getiriyor ve işlerinin gelişmesine takviye oluyor. Krizin varlığını bilerek hareket eden lakin bununla ilgili daima tahliller üreten iş sahipleri, birbirlerine takviye olarak yeni yollar açıyor. “Ne ekersen onu biçersin”, “Yardım edersen yardım görürsün” ideolojisiyle iş sahiplerini bir ortaya getirmeyi başaran 36 yıllık tertibin Türkiye ayağında, yaklaşık 300 milyon TL’lik bir iş hacmi yaratıldı.

“Krizi reddediyoruz” hareketiyle dayanışmayı her vakit ön planda tutan iş sahipleri, kendi ortalarında samimi bir köprü oluşturuyor. Birbirlerinin ticari hayatlarından her vakit haberdar olmak, birbirlerinin ardını kollamak ve yardım etmek ismine “Krizi reddediyorum” diyerek bir ortaya gelmeye devam ediyorlar.

“Başarı öyküleri sonuç ürettiğimizin ispatıdır.”

İş sahipleri, Kazandır ki Kazan ideolojisinin pandemide krize karşı büyük bir kalkan olduğunu, bu ideoloji yardımıyla cesaretlenerek iş fırsatları elde ettiklerini belirtiyor. BNI Türkiye Yöneticisi Ayşe Aslan, “Biz üyelerimizin hem kendi işlerini tıpkı vakitte oburlarının işlerini geliştirebilecekleri bir platform yarattık. Yüzlerce binlerce üyemiz BNI yardımıyla işlerini hayal ettikleri düzeye çekebildi. ötürüsıyla bizim üyelerimizin muvaffakiyet kıssaları, dayanışmanın, ortaklaşa hareket etmenin ve birbirinin ardını kollamanın ne kadar değerli olduğunun da bir göstergesidir. Bu muvaffakiyet kıssaları aslında tertibimiz için de bir referanstır. Sonuç ürettiğimizin bir delilidir.” diyerek muvaffakiyetin dayanışmadan geçtiğinin altını çiziyor.

Kriz Yok Üretime Devam

Pandemi periyodunda biroldukça işletme kepenk kapatmak zorunda kalırken, birfazlaca dal ve iş sahibi yeni pazarlar ve yeni müşteri kanalları bulma konusunda zorluk yaşadı. bu vakitte BNI üyeleri ise; birbirlerinin iş projelerine ortak oldular, birlikte teklifler verdiler ve online toplantılar üzerinden hizmetlerine gereksinim duyan öteki iş sahiplerine ulaşma imkanı elde ettiler İş sahipleri her devrin farkında olarak daima yeni tahliller, yeni telaffuzlar üreterek iş yapmalarına mahzur olan aksilikleri dayanışma içerisinde olumlu tarafa çeviriyor ve muvaffakiyet öyküleriyle ortasında bulundukları tertibe referans oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı