Art Sokaklar’ın ünlü oyuncusu Boğaç Aksoy bildirisi verdi… Sıkıntı günlerin geride kalmasına az kaldı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ekranların sevilen dizisi Art Sokaklar’ın ünlü oyuncusu Boğaç Aksoy kendisiyle ilgili sevindirici haberi toplumsal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. ‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Volkan Komiser’ rolüyle biroldukça izleyici tarafınca sevilen oyuncuya, geride kalan periyotta lenf kanseri teşhisi konulmuştu. Üzün bir müddetdir bu hastalıkla gayret eden genç oyuncudan sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Peki Boğaç Aksoy kimdir? İşte ünlü oyuncunun ömrü ve yaşadığı şanssız hastalığın bilgileri…

Boğaç Aksoy’un Yaşadığı Hastalığın bilgileri

‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Volkan Komiser’ karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, bir müddetdir lenf kanseriyle uğraş ediyor. Sıhhat durumu merak edilen oyuncu, sevenlerine hoş haberi verdi. Aksoy, üzücü haberi, “Sevgili dostlarım. Ne yazık ki uzun vakittir sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki lenfomaya yakalandım, uzun bir süre daha olamayacağım. En yakın vakitte ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. İletilerinize, telefonlarınıza dönemezsem de affedin” kelamlarıyla duyurmuştu.

“Şaka Bir Yana Tedavimiz Şahane Gidiyor”

‘Arka Sokaklar’ oyuncusu, geçtiğimiz ay Instagram hesabından paylaştığı öncesi-daha sonrası görüntüsü ile takipçilerine kanserli hücrelerin azaldığını göstermişti. Aksoy, “Hocam ‘her vakit içinizdeki star ışığını keşfedin’ demişti. En sonunda keşfettim. daha sonra ne mi oldu? İçimdeki ışığı söndürdüler. Latife bir yana tedavimiz şahane gidiyor” tabirlerini kullanmıştı. Toplumsal medya hesabından kullandığı ilaçları paylaşan Boğaç Aksoy, “Günaydın canlar, bugünkü şekerlerim. Her biri birbirinden tatlı” notunu düşmüştü.

“Zor Günlerin Geride Kalmasına Az Kaldı”

Lenf kanserine yakalanan Boğaç Aksoy, toplumsal medya hesabı üzerinden son durumu hakkında bilgi verdi. 32 yaşındaki oyuncu, kemoterapi mühletinin bittiğini duyurdu. Instagram’da yüzünün güldüğü bir fotoğrafını paylaşan Aksoy, “Bugün son kemoterapiyi alıp, sağlıklı günlerime geri döneceğim Allah’ın müsaadesiyle. Güç günlerin geride kalmasına az kaldı” iletisini yazdı.

Boğaç Aksoy Kimdir? İşte Ünlü Oyuncunun TV Kariyeri!

Boğaç Aksoy; Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit üzere Best Model Of Turkey müsabakasıyla ismini duyurdu. 2012 yılında Berk Atan’ın birinci olduğu yarışta üçüncü seçildi. Modellik mesleğine orta verip Vahide Gördüm Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimi alan Boğaç Aksoy, 2014 üretimi ‘Çılgın Dershane 3’ sinemasında rol aldı. Kanal D ekranlarının sevilen üretimi ‘Arka Sokaklar’da oyunculuk mesleğine devam ederken, sıhhat sorunu niçiniyle fenomen diziye orta vermek zorunda kaldı.