DenizBank Private ve Black Kart sahiplerine İstanbul Havalimanı’nda süratli geçiş imkanı

Selinx1

New member
DenizBank, İstanbul Havalimanı’nın konuklarına ayrıcalıklı hizmet sunduğu özel yolcu programı olan İGA Pass ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle, Private ve Black Kart sahibi müşterilerine, İGA Fast Track (Hızlı Geçiş) hizmetinden fiyatsız yaralanma imkanı sağlıyor.

Private ve Black Kart sahipleri, DenizKartım uygulamasını indirerek oluşturacakları karekod ile İstanbul Havalimanı’nda
sıra beklemeden ve vakit kaybetmeden, öncelikli olarak uçuşlarına süratlice geçebiliyor.

Deniz Private Kart sahipleri, İstanbul Havalimanı İç Sınırlar, Dış Çizgiler ve Transit Yolcu geçiş noktalarında geçerli olan İGA Fast Track hizmetinden sınırsız faydalanırken, Black Kart sahipleri ayda 5 kere fiyatsız geçiş yapabiliyor.

“Kişiye özel ve süratli seyahat tecrübesi için çalışıyoruz”

DenizBank olarak teknolojiyi ve bilgi bilimini kullanarak müşterilerine süratli ve kesintisiz hizmet götürmek için çalıştıklarını belirten DenizBank Perakende Bankacılık Kümesi Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran; “DenizKartım ile hayatın her anında, tek uygulama üzerinden, tüm gereksinimlerin kapsandığı kişiselleştirilmiş tecrübe ve pratik, inançlı bankacılık sunma amacındayız. Bu sayede, süratle artan eser ve hizmet seçenekleri ile karar vermenin zorlaştığı günümüzde, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz. İstanbul Havalimanı iş birliğimiz de Private ve Black Kartlarını DenizKartım’a tanımlayan müşterilerimize kıymetli avantaj yaratıyor. Uçak seyahatleri sürecinde kısıtlı olduğunu bildiğimiz vakit içinderından tasarruf edebilmelerini sağlıyor. Mümkün uçağa yetişme sorununu değerli ölçüde kaldıran bu biçimde bir tahlili uygulamamız aracılığı ile sağlamaktan memnunluk duyuyoruz. Müşterilerimizin temassızlık, sürat ve konfor beklentilerini karşılayan bankacılık anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

“Hedefimiz yolcularımızın kendini özel hissetmesi”

DenizBank ile yapılan iş birliği daha sonrasında açıklamalarda bulunan İGA Dijital Hizmetler ve Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Ersin İnankul; “Türkiye’nin önde gelen iki markası İGA ve DenizBank’ın iş birliği yapmasından dolayı memnunluk duyuyorum. İGA Pass için öncelikli gayemiz, sunduğumuz tüm hizmetlerde yolcularımızın kendini özel hissetmesi ve vakitten tasarruf ederek seyahat etmesi. Bu bakımdan hem bireylerin birebir vakitte kurumların İGA Pass hizmetinden yararlanmasını önemsiyoruz. Biz İGA Pass’i, bir seyahat hizmetinden öte; konuklarımızın seyahatlerini unutulmaz bir tecrübeye dönüştürmesi emeliyle tasarladık. DenizBank da ‘DenizKartım’ ile müşterilerine konforlu bir seyahat sunmak için İGA Pass’i tercih etti. İş birliğimiz yardımıyla DenizBank DenizKartım müşterileri İGA Pass’in ayrıcalıklı dünyasından yararlanacak. Bundan daha sonraki süreçte DenizKartım sahiplerinin İstanbul Havalimanı’na ayak bastığı andan itibaren üst seviye bir memnuniyetle ayrılabilmeleri için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

DenizBank Hakkında

DenizBank, 1997 yılında bir bankacılık lisansı olarak Güçlü Holding tarafınca Özelleştirme Yönetimi’nden satın alınarak seyahatine başladı. Ekim 2006’da Avrupa’nın önde gelen finans kümelerinden Dexia bünyesine katılan bankanın payları, 28 Eylül 2012’de Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’a, 31 Temmuz 2019 prestijiyle ise bir daha bölgesinin en büyük kuruluşları içinde yer alan Emirates NBD’ye devroldu.

Farklı finansal hizmetleri birebir çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmayı hedefleyen DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 vilayetinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 717 şubesi ile 14 binin üzerinde çalışanı; altı yerli, üç memleketler arası finansal iştirak ile altı yerli finansal olmayan iştiraki ve Bahreyn’de bir şubesi bulunuyor. DenizYatırım, Deniz GYO, DenizPortföy İdaresi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Süratli Öde, Intertech, NEOHUB, DenizKültür, Ekspres Bilgi Süreç ve Ticaret, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş kümenin yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise milletlerarası iştirakleri olarak konumlanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı