Mario Balotelli: Bana “deli” ibaresi medya tarafınca yapıştırıldı; ben olağan biriyim

Deniz

Member
Üstün Lig takımlarından Adana Demirspor’un yeni transferi Mario Balotelli, “Ben kendimi olağan bir insan olarak görüyorum. Bu “deli” ibaresi bana gazeteler ve medya tarafınca yapıştırılmış bir damga. Futbolcuların genelde asker üzere yaşamalarını istiyorlar ancak ben eğlenmeyi seviyorum” dedi.

Adana Demirspor’un Bolu’daki kampı sürüyor. Kampa yeni katılan İtalyan golcü Mario Balotelli, açıklamalarda bulundu.

Adana Demirspor’a geldiği için keyifli olduğunu belirten Mario Balotelli, “Gerçekten geldiğim için fazlaca memnunum. Transfer süreci de hakikaten çok hoş ve keyifli gerçekleşti. Kampa yeni katıldım ve bütün oyuncuları tanımaya çalışıyorum. Güzel bir takım olduğunu hissediyorum. Hakikaten burada olduğum için epeyce mutluyum” diye konuştu.

“Başkanla emsal karakterlerdeyiz”

Adana Demirspor Lideri Murat Sancak ile benzeri karakterlerde olduğunu anlatan Balotelli, “ilk vakit içinderda menajerim tarafımdan öğrendim transfer teklifini. sonrasındasında lider ile görüşmem oldu. Daha evvel bir epeyce sefer Türkiye’den transfer teklifleri almıştım fakat liderle görüştükten daha sonra emsal karakterlerde olduğumuzu fark ettim. bu biçimde bir teklifi aldığım için nitekim çok memnun oldum ve geldiğim için fazlaca mutluyum” dedi.

“Ben eğlenmeyi seviyorum”

Kendisinin olağan bir insan olduğunu, ‘deli’ ibaresinin medya tarafınca kendisine yapıştırılan bir damga olduğunu kaydeden Balotelli, “Ben kendimi olağan bir insan olarak görüyorum. Bu meczup ibaresi bana gazeteler ve medya tarafınca yapıştırılmış bir damga. Futbolcuların genelde asker üzere yaşamalarını istiyorlar lakin ben eğlenmeyi seviyorum. Futbolun dışına çıkabiliyorum lakin ben kendimi olağan bir insan olarak görüyorum. Taraftarlara da şunu söyleyebilirim; ben olağan bir beşerim fakat kazanmayı epey istiyorum” sözlerini kullandı.

Muhteşem Lig maçındaki birinci maçın Fenerbahçe ile olmasını da pahalandıran Balotelli, “Stadyuma gelin” dedi. (İHA)