OEDAŞ çalışanları tabiat için yürüdü

Selinx1

New member
OEDAŞ çalışanları, şirketler içinde yapılan Wellbees Marathon’da yer alarak hem fidan bağışı tıpkı vakitte hayvanlar için mama bağışı yapılmasını destekledi. Hedeflenen adım sayısının yüzde 80’ini tamamlayan OEDAŞ çalışanları, aktiflikte ikinci olurken adım sayılarını da yüzde 27 artırdı.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak vilayetlerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ) şirketler içinde gerçekleştirilen Wellbees Marathon’da yer aldı. Maraton boyunca her gün 8.000 adım atmayı hedefleyen OEDAŞ çalışanları Welbees Marathon rozetini alırken aktifliğe katılan her OEDAŞ çalışanı için muhakkak sayıda fidan dikilmesi sağlandı. Aktifliğe katılan her çalışan için sokak hayvanlarına mama bağışı yapan OEDAŞ çalışanları, maratonun sonunda hedeflenen adımın yüzde 80’ini gerçekleştirerek ikinci oldu. Marathon yardımıyla adım ortalamasında yüzde 27 artış kaydeden OEDAŞ çalışanları, geçtiğimiz Eylül ayında da serebral palsili çocuklar için toplumsal farkındalığı artırmayı amaçlayan “Steptember”a katılarak aktiflik için en hayli adım atan kurumlar sıralamasında 1’inci sırada yer almıştı.

OEDAŞ Yöneticisi Muzaffer Yalçın, asli vazifemiz olan elektrik dağıtım hizmetini en uygun biçimde sağlarken toplum ve dünyanın gereksinimlerine da cevap vermek ismine efor sarf ettiklerini belirterek “Hem tabiata birebir vakitte hayvan dostlarımıza katkı sağlayan Welbees Marathon’da yer almaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Aktifliğe dayanak veren tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Toplum ve dünya faydasına katkı vermeyi amaçlayan projeler üretmeye ve projelere takviye vermeye önümüzdeki periyotta de devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı